חנויות להשכרה

  • מרכז מסחרי ראש העין

מרכז מסחרי ראש העין

המרכז המשפחתי

מרכז שפיר סנטר בראש העין הוקם בשנת 2021 על ידי שפיר הנדסה והינו המרכז הגדול הראשון היחיד בראש העין. 

המרכז ממוקם ברחוב הראשי של שכונת פסגות אפק החדשה ברחוב יגאל אלון וצמוד לפארק זהרה אלפסיה הירוק. המרכז משרת את תושבי השכונה ואת אוכלוסיית ראש העין כולה ומהווה מוקד משיכה לחוויית קנייה ובילוי באמצעות תמהיל חנויות מנצח.

 

המרכז בנוי מ-2 מבני מסחר ומשתרע על פני 13,000 מ"ר ו-2 קומות חניון. במרכז מגוון רחב של רשתות ומותגים כגון סופרפארם, פוקס הום, ללין, קיווי, קרטרס, פפאיה ועוד, בתי קפה ומסעדות, קופות חולים, מרכז חוגים ועוד שירותים שונים.

לטובת המבקרים במרכז עומד חניון מקורה ומרווח עם כ-400 מקומות חנייה. החניה הינה ללא תשלום למנויים. במרכז מתקיימים ירידים, פסטיבלים, פעילויות לילדים, אירועים ומבצעים.

  • מרכז מסחרי גבעת שמואל

מרכז מסחרי גבעת שמואל

המרכז המשפחתי

שפיר סנטר גבעת שמואל הוא מרכז נופש וספורט בהיקף של כ- 11,000 מ"ר, המופעל ע"י רשת הולמס פלייס, מתוכו כ- 3,600 מ"ר שטחי מסחר וחניון הכולל כ- 240 חניות, המופעל בצורה אוטומטית ובאמצעות שליטה מרחוק.

במרכז פועלת רשת הולמס פלייס העולמית, שלושה קצבים, ברוקס, מספרה ועוד.

 

  • מרכז מסחרי חריש

מרכז מסחרי חריש

המרכז המשפחתי

מרכז שפיר סנטר בחריש נפתח ב-2022.

המרכז המסחרי ממוקם  בלב שכונת בצוותא היוקרתית על ראש הגבעה, השכונה השיתופית הראשונה בישראל, צמוד לגינות משחקים ונמצא בפינת רחובות יחד וחברותא. המרכז משתרע על פני כ- 4,500 מ"ר, הכולל משרדים ומסחר, ו- 2 קומות של חניון תת קרקעי למנויים המונה כ- 80 חניות.

 

המרכז משלב תמהיל מותגים אופטימלי הכולל קניות, בילוי ושירותים עם מותגים כגון גלידה גולדה, סופר סיטי, עידן כהן עיצוב שיער, PhoneEver, נינג'ה חריש, ילדודס ועוד. כמו כן כולל המרכז גם חללי עבודה שיתופיים, חנות שיתופית ואולם אירועים שיתופי.

המרכז הינו חלק משכונת "בצוותא" המונה כ- 1,500 יח"ד, מתוכן כ- 300 דירות מושכרות לשוק חופשי ומנוהלות ע"י צוות המרכז.

 

צרו איתנו קשר

אנחנו תמיד פה
אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

*שדה חובה