אודות שפיר

מי אנחנו?

שפיר הנדסה

שפיר הנדסה הינה מקבוצות התעשייה, ההנדסה והתשתיות המובילות והגדולות בישראל עם וותק וניסיון של מעל ל-50 שנה. הקבוצה פועלת בתחום הייזום והביצוע של פרויקטים רחבי היקף בתחום הנדל”ן למגורים, מרכזים מסחריים וכן בתחומי התשתיות. שמה של הקבוצה כחברה מובילה בתחומי פעילותה הינו פועל יוצא של עשרות פרויקטים שביצעה ומבצעת שפיר במהלך שנות קיומה. כחלק מחזון החברה, ומתוך ראיה שעבודותיה מותירות חותם גם עבור הדורות הבאים, מיישמת החברה את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחומי ההנדסה והתשתיות, לצד הקפדה מרבית על דיאלוג מתמשך עם ערכי הטבע הנושקים לעבודתה. בנוסף, שפיר הינה יצרנית מובילה של חומרי גלם לענף הבנייה ומחזיקה במפעלי בטון, מפעלי אספלט ובמחצבות ברחבי ישראל.

 

כקבוצה המובילה בישראל בתחומי ההנדסה, הבנייה והתשתיות, מציעה שפיר פתרון מיטבי עבור לקוחותיה ושותפיה העסקיים. הוא כולל שילוב של יכולות הנדסיות במגוון טכנולוגיות, המבוסס על ניסיון עשיר של עשרות מהנדסים העובדים בחברה במשך שנים רבות. כל זה, לצד יכולת פיננסית המבוססת על הון עצמי ושיתופי פעולה עם שוק ההון – שמתבטא במימון וליווי פרויקטים בהיקפים של מיליארדי שקלים. לכל אלה מיתוספת יכולת ניהולית מוכחת ויציבה לאורך כל שנות פעילותה של הקבוצה.

רשת המרכזים המסחריים של קבוצת שפיר

מרכזי המסחר שלנו משמשים כמוקדי קניות, פנאי ובילוי, בעלי תמהיל שוכרים מגוון ומפוזרים מבחינה גאוגרפית במקומות מרכזיים ובאזורי ביקוש. 

הגישה למרכזים נוחה וכוללים מקומות חניה רבים. המרכזים של שפיר מציעים חווית קניות נוחה, נגישה ומהנה, רשתות מקומיות ובינלאומיות מובילות ותמהיל חנויות מגוון.

הרשת שוקדת בכל עת לצמיחה נרחבת על ידי פיתוח והשקעה בענף מרכזי הקניות השכונתיים.

הקבוצה ממשיכה לפעול להרחבת הרשת על-ידי נדל"ן מסחרי בבניית מרכזים מסחריים נוספים ברחבי הארץ.

 

תמונה אודות